כלכלן פרקטי-הניסיון הנרכש בקורס מגדיל בצורה חד משמעית את הסיכוי שלך להתקבל לעבודה.

הרלוונטיות של קורס כלכלן פרקטי  נמדדת בראש ובראשונה באפקטיביות שלו


השמה מקצועית ללא תשלום לחברות- אנו בכלכלן פרקטי רוצים , לתת למעסיקים עוד סיבה לגייס דרכנו, ולכו אנו מספקים עבורם , שירותי השמה מקצועיים , ללא תשלום , כידוע השמה עולה סכום רב, חברות השמה מתפרנסות למעשה מתיווך , אנו בכלכלן פרקטי, חוסכים למעסיק עלויות תיווך .

תעודת אחריות - אף חברת השמה לא נותנת למעסיק , תעודת אחריות. אנו נותנים למעסיקים תעודת אחריות , המבטיחה להם אף פיצוי כספי , במידה והם לא יהיו מרוצים מבעלי , תעודת כלכלן פרקטי.

חיסכון אדיר בזמן הכשרה - הכשרה עולה למעסיק כסף רב , שכן אקדמאי מתחיל לספק תפוקה רק אחרי סדר גודל של קרוב ל5 חודשים , מדובר בחודשים שהמעסיק צריך מטבע הדברים לשלם בגינם. אנו מצהירים בצורה חד משמעית הן בפני המעסיקים, והן בפני התלמידים שלנו , החיסכון שתכנית ההכשרה כלכלן פרקטי נותנת למעסיקים הוא דרסטי ,  כלומר חיסכון רב במשאבי האירגון ,  כלומר עוד סיבה למעסיק לבחור דווקא בבוגרים שלנו .

כלכלן פרקטי , הינה תכניית הכשרה מקצועית לכלכלנים ולרו"ח . אירגונים רבים נעזרים בנו בגיוס.בהם משרדי ממשלה , תנובה , ארנסט אנד יאנג , קבוצת דלק, שטראוס, מגל מערכות ועוד אירגונים רבים.אנו בכלכלן פרקטי , פיתחנו את פורטל הגיוס המתקדם בישראל , כדי לתת למעסיקים השירות הטוב והמקצועי ביותר, וזאת ללא תשלום מצידם.

האירגונים הגדולים במשק בהם מכבי שירותי בריאות , הארץ , דה מרקר , כלל ביטוח , משרדי ממשלה גדולים ,שולחים את מיטב עובדיהם להשתלמות מקצועית, והסיבה היא פשוטה , כלכלן פרקטי = מיטב הכלים הטכנולוגים + הכשרה מעשית פיסית על המחלקות הכלכליות המובילות.

תעודת כלכלן פרקטי- מבטיחה למעסיקים , שהמועמדים המגיעים אליהם עברו התנסות המעשית, מבוססת על המחלקות הכלכליות של תאגידי ענק וחברות מובילות, וזאת בדיוק הסיבה שהקורס כלכלן פרקטי רלוונטי כל כך. הקורס זוכה להצלחה גם בחו"ל. למעשה, התארים שלצערנו כבר כמעט לא רלוונטים אינם מלמדים איך להצליח במחלקה כלכלית אלא נותנים למעסיק רק אינדיקציה שהמועמד הוא בעל כישורי למידה טובים. במילים פשוטות, התואר נותן למועמד את הזכות לשלוח קורות חיים, אולם הידע שלנו מאפשר לו להתקבל ולהצליח להתקדם במחלקות הכלכליות השונות בחברות המובילות. חשוב לנו להכין אותך לדרישות השוק.

קורס כלכלן פרקטי הוא החוליה המקשרת בין היכולת שלך ובין דרישות השוק. אנחנו ניתן לך את הכלים המקצועיים, כדי שתוכל לממש את הפוטנציאל המקצועי שלך כמו מאות מבוגרינו.

חשוב לזכור! אנחנו חיים בעידן של תחרות. יש לך הזדמנות לתת לעצמך יתרון. היתרון הוא מה שעושה את ההבדל בין לשבת בבית ובין לקחת חלק במחלקה הכלכלית.

חשוב להבין שהדגש בקורס כלכלן פרקטי הוא על יישום מעשי. אין אנו מתעסקים בפילוסופיות ובתיאוריות מיקרו ומאקרו כלכליות. המטרה שלנו היא לתת לכם פרקטיקה כלכלית אמיתית; התנסות בתפקידו של הכלכלן במחלקה הכלכלית. לקורס מגיעים אקדמאים, המבינים שכדי להתקדם לתפקיד החשב המיוחל, צריך פרקטיקה כלכלית. שכן, כדי להתקבל להיות עוזר חשב לא מספיק לדעת לעשות ביקורת, צריך גם לדעת תמחור, תקציב, הערכת שווי, הפקת דוחות כלכליים, בדיקות כדאיות  ועוד...

יתרון נוסף שיש בקורס כלכלן פרקטי הוא להגיע מוכן יותר לריאיון העבודה. כשמגיעים למקום העבודה ממקום של "יש לי מה להציע", הסיכוי להתקבל הוא גבוה יותר. חשוב להבין שאדם מקצועי, בדרג של סמנכ"ל כספים או כלכלן ראשי, יבין מהר מאוד האם אתם בעלי ידע מעשי או תיאורטי. הקורס כלכלן פרקטי נותן ניסיון מהשטח שיגדיל באופן משמעותי את הסיכוי שלך לדבר עם סמנכ"ל הכספים בשפה שמעניינת אותו – שפת תקן פרקטיקה כלכלית. כמו גם,יגדיל באופן משמעותי את הסיכוי שלך להיכנס למקום העבודה המיוחל.

 

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

* שם מלא:
* מייל:
* טלפון :
Captcha

בחודש האחרון התקבלו כ-15 תלמידים של כלכלן פרקטי למקומות מובילים!
בין החברות המובילות BDI ופניקס ביטוח.

מזל טוב לשגיא יעקבי על העבודה החדשה בתור כלכלן בחברת ניסקו.

מזל טוב לעומרי בלאו על הכניסה ליוניליוור ישראל

מזל טוב למאור שחר על הכניסה לקרדן

גם חברת כלל ביטוח בוחרת כלכלן פרקטי

גם חברת פלייטיקה בוחרת כלכלן פרקטי

מזל טוב לרועי גונן על כניסתו לתפקיד כלכלן עבודה בטבע.

ברכות לרועי צוברי לרגל כניסתו לתפקיד כלכלן באונברסיטה העברית בירושלים.


ברכות למוטי טאפירו על הכניסה לגלובל קפיטל- זיו האפט.

מזל טוב לחן .ט על הכניסה לתמר מערכות.

מזל טוב, ליבגני סקריבובסקי על הכניסה ל-BDI למחלקה הבינלאומית.

רועי י. החל לעבוד בתבור פייננסים

מתן ה. החל לעבוד באורבוטק

אביהד ד. החל לעבוד בבנק הפועלים ככלכלן

אלמוג י. החל לעבוד בyes בתור כלכלן פיתוח עיסקי

מזל טוב למתן .ה על הכניסה לחברת אורבוטק

מזל טוב לדור .ט על הכניסה לחברת בזק

מזל טוב לשירן .א על הכניסה לחברת נטפים

גם הג'רוזלם פוסט קובע,
כלכלן פרקטי מגדיל את סיכויי הכניסה למקום העבודה בצורה חד משמעית.

כלכלן פרקטי בסינגפור
בקרוב , כלכלן פרקטי נכנסת לבירת ההי טק העולמית סינגפור, לאחר תהליך הכשרה של צוות הוראה מקומי שנמשך כשלושה חודשים.

אחוזי עדכני של בוגרי הקורס בענפי המשק בוגרי תוכנית ההכשרה כלכלן פרקטי, נמצאים ביותר מ92% מענפי המשק השונים , ובהם : היי טק , תעשיה , קמעונאות , רכב , נדל"ן , בתי השקעות , בנקים , שירותי בריאות . ואף במשרד הביטחון , כלכלן פרקטי היא אחד מגופי ההדרכה הבודדים במשק  שמחזיקים במספר ספק של משרד  הביטחון.

חתימה על חוזה מול משרד הביטחון.
גם משרד הביטחון בוחר להכשיר  בתוכנית ההכשרה של כלכלן פרקטי.

אנו בכלכלן פרקטי מחזיקים במספר ספק מול משרד הביטחון, 
כלכלן פרקטי היא מהחברות הבודדות בארץ בתחום ההדרכה, שיש לה מספר ספק מול משרד הביטחון, אסמכתא המעידה על עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר.

כלכלן פרקטי מקבלת הזמנת רכש ממכבי שירותי בריאות. 
גם מכבי שירותי בריאות בוחרת לשלוח את הכלכלנים שלה לתוכנית ההכשרה המקצועית בישראל.

כלכלן פרקטי מקבל הזמנת רכש ממקסימה.
גם חברת המקסימה הבורסאית בוחרת בכלכלן פרקטי.

בוגר כלכלן פרקטי  התקבל לחברת נייס . כל הכבוד לשגב 
עוד בוגר של כלכלן פרקטי נכנס למחלקה הכלכלית , ומשאיר את שאר המועמדים הרחק מאחור.

בוגר כלכלן פרקטי התקבל לאמדוקס. 
כרגיל , הבוגרים שלנו עוברים את כולם גם באמדוקס. ארז ישר כוח.

בוגרת כלכלן פרקטי התקבלה למשרד הבריאות. 
כרגיל  בוגרת התוכנית מתקבלת למשרד הבריאות, כל הכבוד ל צביה ד.

בוגר כלכלן פרקטי התקבל לאלתא. 
כרגיל, עוד בוגר של התוכנית לוקח חלק באלתא. כל הכבוד לאיתן .ש

כלכלן פרקטי משתתפת בכנס משאבי האנוש השנתי בכפר המכביה.
כן , אנו דואגים לחשיפה לתלמידים שלנו בפני 400 מנהלי משאבי אנוש, המנכ"ל שלנו הולך לדבר בכנס על הגישור בין  דרישות המעסיקים ליכולות המועמד , בכנס ישתתפו רמי לוי, מנהלת הגיוס של ריטלקיס, אבי דנטס מכאל, יונית לנדוי מפלאפון  . הבוגרים שלנו מוכרים בשוק ומקבלים עדיפות.

 
תעודת כלכלן פרקטי