איך להיות דאטה אנליסט ללא נסיון ?

ניתן לקבל מידע מלא ומעודכן  ומחיר מסובסד גם באתר הייעודי שלנו, יש ללחוץ כאן  .

 

כולל מסלול  BI Expert - מערכות Business intelligence  לעבוד  כאנליסט נתונים והצטרף לבוגרים הרבים  שלנו בקהילת ההי טק.

תחום הBI , הוא אחד התחומים שתופסים תאוצה בימים אלו , מערכות הBI הן מערכות בינה עסקיות המשמשות ככלי לקבלת החלטות עסקיות על סמך סימולציות כלכליות, לעבד מיליוני נתונים בזמן אמת , לבדוק מגמות , להצליב נתונים, להפיק דוחות , ולבצע בקרות שונות.

חברות מחפשות את השליטה הגבוהה במערכות BI , בשילוב השכלה כלכלית. השילוב של מצד אחד טכנולוגיה ומצד שני הבנה כלכלית של ההשפעות השונות על הפירמה יוצרות ביקוש גדול בשוק.

בתכנית ההכשרה כלכלן פרקטי תיחשפו בצורה מעמיקה לתכנים אלו , בין המיומניות הנרכשות תחשפו לחזית העליונה של הטכנולוגיה בניית מערכת BI בענן בשילוב אפליקציה .

מיומניות אלו יוצרות בידול משמעותי משאר המועמדים ופותחת דלת רחבה לשלל משרות בתחום האנליזה .

 

חשוב: המערכות שאנו מלמדים נמצאות , ,, ,,, , , , ,    ועוד ועוד...

רוב מקומות העבודה עושות שימוש במערכות הם ידרשו זאת ממך. אנו בכלכלן פרקטי נקנה לך ניסיון במערכות.

ב כלכלן פרקטי – אנו מקפידים ללמד אותך מספר מערכות, כדי לתת לך מקסימום רלוונטיות בתור אנליסט, במקומות העבודה השונים.


 יצירת דוחות התראות ואיתותים לצורך קבלת החלטות ניהוליות. 

 איסוף וכריית הנתונים והמידע. ועוד כלכלן פרקטי מכינה אותך לתפקידי אנליסט בחברות היי טק, בחברות תעשיתיות, ובחברות ממשלתיות.

 

בתוכנית כלכלן פרקטי,  הניסיון נצבר במספר מערכות BI.

MICROSOFT BI -  מערכת בינה העיסקית העוצמתית של חברת MICROSOFT.

 מערכת זו היא מהפכנית במיוחד, שכן מייקרוסופט מאפשרת לחברות בכל סדר גודל לבנות מערכת BI עוצמתית תוך חסכון   עצום בעלויות . בנוסף המערכת מאפשרת יכולות עוצמתיות כמו בניית אפליקציות רספוניסיביות המתעדכנות בזמן אמת .

המערכת נחשבת, למילה האחרונה של מייקרוסופט בתחום  ונחשבת נקודת פתיחה מצוינת למעוניינים להתפתח למשרת אנליסט נתונים בחברות הגדולות במשק ואף להקים עסק עצמאי בתחום הBI כמו תלמידים רבים שלנו שנחשבים היום כמובילי  דרך בתחום וכשותפים של מייקרוסופט .

QLIKVIEW - תוכנת הBI הפופולרית ביותר בעולם נמצאת בשימוש של החברות הגדולות:    Siemens,

Canon , Cisco ,   Deloitte  ,    Fujitsu  ,   Hertz  ,   Mercedes-Benz  ,     Philips  ,  Sony    ,     Toshiba  ועוד ..

TABLEAU- מערכת בינה עיסקית ,  תואמת את כל בסיסי המידע הקיימים.

מערכת BI מקצועית ויעילה, בעלת הדירוג הגבוה ביותר ע"פ מדד הבינלאומי של Gartner.נמצאת בשימוש של החברות המובילות במשק ובהם :

  Coca-Cola, Exxon Mobil , US Army  ,    Pfizer  ,  Google , Amazon , Nike , Adobe  ,  Dell  , EMC  ,  Pay Pal , ועוד...SQL אנליסט נתונים- להיכנס לתחום המתפתח , תוך שימוש בפיתוחים הנדרשים ביותר בשוק העבודה.

SQL אנליסט נתונים- התכנית פותחה בדגש פרקטי ביחד עם ה - DBA הראשי של תנובה יובל קליין.
בחברת גדולות הנתונים מאוחסנים בשרתים, אנליסט נתונים, הינו אנליסט היודע לבנות שאילתות, ולהפיק דוחות, כולל דוחות משולבים ממאגרי נתונים גדולים . בתום ההכשרה יהיו לך את הכלים לעבוד בתפקידי אנליזה.

חשוב: המערכת נמצאת בשימוש בכלל, , , , , , , ,,ועוד..      

מקומות העבודה עושות שימוש בתוכנה, הם ידרשו זאת ממך. תכנית ההכשרה כלכלן פרקטי תקנה לך נסיון מוכח בתחום.

תכנית ההכשרה כלכלן פרקטי, מקנה לך מיומנות מקצועית הן ב SQL, כולל כל השימושים המתקדמים הנלווים.


SQL היא כיום הדרך המקובלת לאגירת מידע רב. שפת SQL היא הדרך המקובלת לגשת למסדי נתונים . גופים שונים כמו גופי ממשל, חברות מסחריות, עושים בו שימוש רב, אם במסדי נתונים גדולים ואם במסדי נתונים מקומיים.בתכנית לומדים גם את Microsoft visual studio , המערכת פופאלרית בחברות רבות , שכן היא מאפשרת הפקת דוחות מתוחכמים במהירות , ובקלות .

בוגרי החלק הטכנולוגי של הקורס כלכלן פרקטי משתלבים הייטב בתפקידים מגוונים בתחום ה IT  והאנליזה .

התכנית מכינה אותך מקצועית  גם למבחניים הרשמיים של מיקרוסופט שבסופם תוכל  לגשת למבחן  מייקרוסופט לקבל את ההסמכה  הבינלאומית  :

Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE) : Business Intelligence   - MCSE

 

הסמכה זו  מוכרת היטב בחברות ההיטק  והיא פותחת צוהר תעסוקתי נוסף . התשלום לתכנית פרקטי הוא FIX וכולל חומרים , תוכנות , בחינה והסמכה של כלכלן פרקטי, ליווי מקצועי . התשלום למבחני MCSE הוא ישירות למייקרוסופט .

 

פייתון
פייתון נחשבת היום שפת התכנות המובילה בעולם, פייתון משמשת
לעשרות תחומים : עיבוד תמונה , סייבר ועוד ....
אנו מבינים שהזמן שלך יקר , אנו נמקד אותך באנליזה מעשית כולל כל 
הספריות הרלוונטיות.
עם נסיון של עשור וליווי צמוד , התפקיד הבא בדרך.

שליטה אבסולוטית באקסל 

תכנית ההכשרה של כלכלן פרקטי, נותנת לבוגריה שליטה מוחלטת באקסל, כולל כל השימושים המתקדמים ביותר .מטבע הדברים, מקומות עבודה בוחנים מקצועית את המועמדים בבחינות אקסל, הדורשות מיומנות גבוהה מאוד בתוכנה.
אנו מלמדים את כל המיומנויות הנדרשות, במחלקות הכלכליות במגזרים השונים, כולל סנכרון מול מספר מערכות מידע במקביל.

אנו מתחייבים, למומחיותך באקסל - אנו מתחייבים לכך , שבסיום התכנית תהיה לך את המיומנות המקצועית, לעבור כל בחינת כניסה , בדרך למקום העבודה הבא שלך.

חידושים טכנולוגים באקסל-אנו בכלכלן פרקטי , מלמדים במסגרת התכנית את כל החידושים והפיתוחים בתכנה. כולל את מה שמיקרוסופט מגדירה הבשורה הכי גדולה בזמן האחרון , תוסף הPowerPIVOT , התוסף מאפשר לאקסל סנכרון מול מערכות טכנולוגיות רבות, והכי חשוב, עיבוד כמות אינסופית של נתונים ,קיצור תהליכי עבודה בצורה ניכרת ביותר, סנכרון מול שרתים. חשוב להבין שמדובר על בשורה של ממש , שכן לאקסל בגרסתו הרגילה יש מגבלת כמות של מעט מעל מיליון נתונים. 


 

בניית תקציבים כולל תקציבים לחברות היי טק  


הצורך :

תקציב  , הינו לב ליבה של החברה, מיומנות בנייית התקציב, היא אחת מהדרישות המבוקשות ביותר מכלכלנים באירגונים השוניים.
לתקציב , חשיבות רבה ולכן כדי לבנות אותו בצורה יעילה יש צורך בהבנת תהליכים, וובנית תחזיות הן ברמת  ההכנסות, והן ברמת ההוצאות.

השיטה שלנו : 
בקורס כלכלן פרקטי, תצברו ניסיון מעשי, בעבודה עם תקציבים שונים. ההתמודדות כוללת בין היתר:

 הכנת תחזיות מכירות לכל סוגי מגזרי הפעילות העסקית.
 הכנת תחזיות הוצאות הכוללת תחזית מערך ייצור.
 כלכלן פרקטי מדדים תפעוליים-Kpi (המדדים התפעוליים הנלמדים בתוכנית הם מדדים,הנבחנים בכל המגזר התעשייתי בין היתר בחברות : , ,, ועוד...
 תחזיות רכש-הבנת ויישום הקשר בין BOM, מערך הייצור ועוד.
 התנהלות ודוחות תפ"י.
 הפקת דוחות P&L.


תהליכי בקרה בחברות - Budgetary control. 

תוכנית עסקית

הצורך :
לכל חברה , הצורך לנהל בקרה על התחזיות שלה, כדי לההסיק את מהות הפער.

השיטה :
התוכנית כלכלן פרקטי ,כוללת הן בקרה תפעולית,והן בקרה כספית, כולל להיי טק. להלן הפירוט:

בקרה תפעולית – בקרה קריטית לעולם התעשייתי, חלק בלתי נפרד מהמחלקות הכלכליות של החברות התעשיתיות, הבקרה הנלמדת משמשת קשת רחבה של חברות ובהם ,, ועוד.

 

חשיבות הבקרה התפעולית :

  אחת ההוצאות המרכזיות של פירמה יצרנית היא עלות המכר, עלות המכר מושפעת מהייצור, מערך הייצור מושפע מאלמנטים רבים בהם מלאי, מכירות, וייצור.
  מטרת הבקרה התפעולית, להרים דגלים אדומיים ולזהות נקודות כשל.
  בקרה כספית - זיהוי פערי כמות, פערי תמהיל, הפרשי שערי חליפין בצורה אוטומטית ועוד.

 

תמחור בחברות היי טק, ובחברות תעשיתיות.

המשרות בתמחור מתחלקות ל: חברות היי טק, וחברות תעשייתיות.

בחברות היי טק מתמחרים פרויקטים ,ואילו בחברות תעשייתיות מתמחרים מוצרים.

ניסיון בתמחור, נותן יתרון מוחלט בקבלה למקום העבודה, מכיוון שהתמחור משפיע ישירות על הכנסות הפירמה.

איך מתמחרים בהיי טק ?

חברות היי טק רבות נעזרות במודול תמחור הפרויקטים של , מטבע הדברים ניסיון בתחום, יכניס אותך לחברות ההי טק המובילות.

בוגרי כלכלן פרקטי עובדים בחברות היי טק רבות , בהם:  ,  , , ועוד....

איך מתמחרים בחברות תעשייתיות?

תמחור מוצרים תעשייתיים, כולל התייחסות לתהליך מִחזור חומרי גלם – לתמחור יש חשיבות עצומה בחברות והוא דורש מיומנות רבה, הכוללת ירידה לרמת עץ המוצר, וכן התייחסות לתהליך הייצור, לתהליך ההמרה, לתהליך הלוגיסטי, לתהליך המִחזור ולתהליך התמחור. התמחור, קריטי לכל חברה מכיוון שהחברה יכולה לקבוע את מקדם הרווח רק לאחר ביצוע חישוב מלאכת התמחיר, וזאת כמובן מלאכתו של התמחירן. הלימוד בקורס כלכלן פרקטי הוא ברמה המכינה באופן מעשי לעבודה כתמחירנים. הניסיון הניתן הוא מקצועי.

בוגרי כלכלן פרקטי עובדים בחברות תעשיתיות רבות , בהם:   ועוד...


הכנת דוחות כלכלים  מקצועיים


מיומנות הכנת דוחות כלכליים היא אחת המיומניות החשובות ביותר. במהלך יום העבודה נדרש נדרשים כלככלנים ואנליסטים להפיק דוחות מקצועיים רבים לדוחות אלו חשיבות עליונה במספר מישורים:
 ימישור תפעולי : הכנת דוחות ייצור כגון דוחות KPI , דוחות אלה מסייעים למעקב היומיומי ביחידות הרווח השונות.
 דוחות בקרה : אחת מהעבודות המרכזיות של כלכלנים ואנליסטים הם דוחות בקרה ומעקב שוטפים , בתכנית ההכשרה כלכלן פרטי תלמדו לייצר דוחות בקרה לכל סוגי התעשיות כולל לחברות היי טק כמובן.
 דוחות הנהלה - בחברה ישנם נתונים רבים , מטרתנו בתור כלכלנים ואנליסטים היא לפשט עבור מקבלי ההחלטות את ננתונים ולייצר עבורם סימולציות כלכליות שבאמצעותם הם יוכלו לקבל את ההחלטות האופטימליות עבור הפירמה.

 דוחות תחזיות- בתור כלכלנים ואנליסטיםעלינו לייצר תחזיות תוך כדי התייחסות לפרמטרים שונים , התיחסות זו היא חשובה במיוחד שכן מטרתנו הינה לבנות תחזית ריאליות.

בין הדוחות החשובים הנלמדיפ בתכנית ההכשרה כלכלן פרקטי : ניתוחי ריווחיות שך מרכזי רווח - הפקת בקורס נלמד לחשב את ריווחיותן של מחלקות בארגונים השונים בדרך היעילה ביותר תוך שימוש בכלים טכנולוגיים .


 בדיקת כדאיות פרויקטים - אחת המשימות החשובות בחייו המקצועיים של הכלכלן היא לבדוק האם הפרויקט הוא כדאי או לא . קורס זה מתמקד בפרקטיקה מקצועית הכוללת מצבים מתוך החברות המובילות בארץ , בניגוד לשיעורי המימון בתואר שם למדנו בעיקר תאוריות .


 בניית מודלים כלכליים בזמן אמת –החשיבות של בניית מודלים כלכליים היא קריטית ביותר, ונובעת מכך שלכל חברה יש תחזית אופטימית , פסימית,  ושכיחה . מטרת התוכנית: נתינת כליים יישומיים ולא תיאורטיים . המודלים הכלכליים הנלמדים בתוכנית, מבטיחים הפקת דוחות תחזית להנהלה ברמה האופטימאלית הכוללים את כל ההיבטים הכלכלים.כל הכלים הם ממוחשבים וניתנים ליישום מיידי בארגון.

 הכנת תזרימי מזומנים לחברות – הכנת תזרים מזומנים,  היא פעולה שוטפת המאפיינת את תפקידו של הכלכלן ושל עוזר החשב בארגון. אנו מלמדים הן הכנת תזרים מזומנים לצורך תכנית עסקית, והן הכנת תזרים מזומנים שוטף על בסיס יומי, כך שמתאפשרת אספקת נתונים שוטפת המבטיחה שהפירמה לא תהיה חשופה ותעמוד במסגרת האובליגו שלה.


 

אנו  בכלכלן פרקטי מקפידים על יישום פרקטי של החומר, לכן ההטמעה של החומר נעשית באמצעות מחשבים. בעבור כל נושא הנלמד בקורס אנו משתמשים במודלים כלכליים משוכללים.

המודלים הכלכליים הנלמדים בקורס כלכלן פרקטי, מבוססים על מודלים ממיטב החברות המובילות במשק. הקורס כלכלן פרקטי הוא קורס יישומי, שנותן לך תעודת אחריות חשובה.

המטרה שלנו היא ברורה – להפוך את התיאוריות לעבודה מעשית ואפקטיבית במחלקה הכלכלית.

כלכלן פרקטי עונה על הצורך של השוק במועמדים בעלי ידע פרקטי במגוון נושאים. בנוסף, הקורס משלב לימודי אקסל מתקדמים.

הקורס כלכלן פרקטי  נותן מענה לצרכי המחלקות הכלכליות  באמצעות,  צבירת ניסיון מעשי מוכח .

כיום, כלכלן פרקטי מיושם גם בצרפת ובגרמניה. אנו נשמח לייעץ לך ללא שום התחייבות.

בתוכנית ההכשרה של כלכלו פרקטי, תקבל גם ליווי מקצועי הכולל שידרוג קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה - ככל שתגיע יותר מוכן תגדיל את הסיכויים שלך.

חברת כלכלן פרקטי נותנת לך בונוס,

מבחני כניסה HP

חברת כלכלן פרקטיהכנת תכניות עסקיות – במהלך הקורס נתנסה בבניית תכנית עסקית יעילה. כמו כן, נלמד על ההנחות הכלכליות העומדות מאחורי כל תכנית עסקית. כמובן שנתנסה גם בחלק הפיננסי של התכנית העסקית ובהכנת מודל מקצועי, המביא בחשבון הכנת מאזנים לחמש שנים, הכנת תזרימים לחמש שנים והכנת תזרימים על בסיס חודשי לחמש שנים. הקורס כלכלן פרקטי מלמד את הנושא ברמה הנדרשת בחברות הייעוץ. המודל הוא פרקטי ביותר ומשתמשים בו אף בחברת הייעוץ הבינלאומית "מקנזי" –נלמד בקורס הארוך בלבד.

  • ר.ס.ס. פוסטים אחרונים
  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

* שם מלא:
* מייל:
* טלפון :
Captcha

בחודש האחרון התקבלו כ-15 תלמידים של כלכלן פרקטי למקומות מובילים!
בין החברות המובילות BDI ופניקס ביטוח.

מזל טוב לשגיא יעקבי על העבודה החדשה בתור כלכלן בחברת ניסקו.

מזל טוב לעומרי בלאו על הכניסה ליוניליוור ישראל

מזל טוב למאור שחר על הכניסה לקרדן

גם חברת כלל ביטוח בוחרת כלכלן פרקטי

גם חברת פלייטיקה בוחרת כלכלן פרקטי

מזל טוב לרועי גונן על כניסתו לתפקיד כלכלן עבודה בטבע.

ברכות לרועי צוברי לרגל כניסתו לתפקיד כלכלן באונברסיטה העברית בירושלים.


ברכות למוטי טאפירו על הכניסה לגלובל קפיטל- זיו האפט.

מזל טוב לחן .ט על הכניסה לתמר מערכות.

מזל טוב, ליבגני סקריבובסקי על הכניסה ל-BDI למחלקה הבינלאומית.

רועי י. החל לעבוד בתבור פייננסים

מתן ה. החל לעבוד באורבוטק

אביהד ד. החל לעבוד בבנק הפועלים ככלכלן

אלמוג י. החל לעבוד בyes בתור כלכלן פיתוח עיסקי

מזל טוב למתן .ה על הכניסה לחברת אורבוטק

מזל טוב לדור .ט על הכניסה לחברת בזק

מזל טוב לשירן .א על הכניסה לחברת נטפים

גם הג'רוזלם פוסט קובע,
כלכלן פרקטי מגדיל את סיכויי הכניסה למקום העבודה בצורה חד משמעית.

כלכלן פרקטי בסינגפור
בקרוב , כלכלן פרקטי נכנסת לבירת ההי טק העולמית סינגפור, לאחר תהליך הכשרה של צוות הוראה מקומי שנמשך כשלושה חודשים.

אחוזי עדכני של בוגרי הקורס בענפי המשק בוגרי תוכנית ההכשרה כלכלן פרקטי, נמצאים ביותר מ92% מענפי המשק השונים , ובהם : היי טק , תעשיה , קמעונאות , רכב , נדל"ן , בתי השקעות , בנקים , שירותי בריאות . ואף במשרד הביטחון , כלכלן פרקטי היא אחד מגופי ההדרכה הבודדים במשק  שמחזיקים במספר ספק של משרד  הביטחון.

חתימה על חוזה מול משרד הביטחון.
גם משרד הביטחון בוחר להכשיר  בתוכנית ההכשרה של כלכלן פרקטי.

אנו בכלכלן פרקטי מחזיקים במספר ספק מול משרד הביטחון, 
כלכלן פרקטי היא מהחברות הבודדות בארץ בתחום ההדרכה, שיש לה מספר ספק מול משרד הביטחון, אסמכתא המעידה על עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר.

כלכלן פרקטי מקבלת הזמנת רכש ממכבי שירותי בריאות. 
גם מכבי שירותי בריאות בוחרת לשלוח את הכלכלנים שלה לתוכנית ההכשרה המקצועית בישראל.

כלכלן פרקטי מקבל הזמנת רכש ממקסימה.
גם חברת המקסימה הבורסאית בוחרת בכלכלן פרקטי.

בוגר כלכלן פרקטי  התקבל לחברת נייס . כל הכבוד לשגב 
עוד בוגר של כלכלן פרקטי נכנס למחלקה הכלכלית , ומשאיר את שאר המועמדים הרחק מאחור.

בוגר כלכלן פרקטי התקבל לאמדוקס. 
כרגיל , הבוגרים שלנו עוברים את כולם גם באמדוקס. ארז ישר כוח.

בוגרת כלכלן פרקטי התקבלה למשרד הבריאות. 
כרגיל  בוגרת התוכנית מתקבלת למשרד הבריאות, כל הכבוד ל צביה ד.

בוגר כלכלן פרקטי התקבל לאלתא. 
כרגיל, עוד בוגר של התוכנית לוקח חלק באלתא. כל הכבוד לאיתן .ש

כלכלן פרקטי משתתפת בכנס משאבי האנוש השנתי בכפר המכביה.
כן , אנו דואגים לחשיפה לתלמידים שלנו בפני 400 מנהלי משאבי אנוש, המנכ"ל שלנו הולך לדבר בכנס על הגישור בין  דרישות המעסיקים ליכולות המועמד , בכנס ישתתפו רמי לוי, מנהלת הגיוס של ריטלקיס, אבי דנטס מכאל, יונית לנדוי מפלאפון  . הבוגרים שלנו מוכרים בשוק ומקבלים עדיפות.

 
תעודת כלכלן פרקטי